Ostatní

Ostatní

22.02.2020 Ostatní Vložil:Standa Hylán Zpět

Fanoušci Formule 1 přivítali sezonu 2020

V Praga Areně proběhlo dnes „Vítání sezony 2020“ Formule 1 za přítomnosti moderátorů stanice Sport 1,2. Kromě besedy měli fanoušci možnost zajezdit si na motokáře s tím, že deset nejrychlejších si to rozdá v závěru akce.

Vítání sezony Moderátor Tomáš Richter na setkání pozval svoje kolegy ze stanice Sport1,2 Josefa Krále, Richarda Gondu, Pavla Fabryho a Števa Eiseleho. Všichni ochotně odpovídali na všechny dotazy moderátora i fanoušků, dostalo se i na losování cen s tematikou Formule 1 motorsportu.

Přímo z Barcelony dorazil fotograf Jiří Křenek, který s sebou přivezl 30 zbrusu nových fotografií z prvních třech dnů testů.

Dalším hostem byla závodnice Gabriela Jílková, momentálně se ucházející o sedačku v ženském formulovém šampionátu W Series. V jednání má i účast v šampionátu GT4.

Poznat rozdíl mezi sledováním závodu v TV a proč si zajet na závod Formule 1 a vychutnat si jeho atmosféru, přiblížil další host Luboš Blüml, majitel CK Prima Italia, která se dlouhodobě specializuje na závody F1.

O závěr se postaral věhlasný komentátor, fotograf a publicista Martin Straka. Všechny fanoušky nadchnul komentovaným promítáním svých fotografií z automobilových závodů.

Mezi fanoušky se nečekaně objevila i Michaela Dorčíková, závodnice bratislavského ARC týmu a jediná žena z bývalého Československa, která v závodě zkrotila vůz NASCAR. V jednání je i její účast na víkendu OMV MaxxMotion NASCAR Show v červnu v Mostě.

Sezona Formule 1 začíná v Austrálii 15. března.

Text a foto: esha

   Vítání sezony Vítání sezony Vítání sezony Vítání sezony  Vítání sezony Vítání sezony Vítání sezony   Vítání sezony Vítání sezony Vítání sezony Vítání sezony